Menu
Your Cart

Hario V60 02 Dripper

Hario V60 02 Dripper
Hario V60 02 Dripper
Hario v60 Dripper son dönemde nitelikli kahvecilikle birlikte yıldızı parlayan bir ürün. Bunun çok geçerli sebepleri var. Dizaynındaki inovatif yaklaşımı, demleme esnasında özelleştirme sağlaması birbirinden farklı birçok reçete oluşturulabilmesine olanak veriyor. Bu da kahvede çok farklı tatların açığa çıkmasını sağlıyor. 

Hario V60 Dripper’ın plastik modeli Polipropilen malzemeden üretiliyor. Üç ayrı boyu bulunan dripper’ın bu modeli 2 Numara Hario filtre kâğıdı kullanıyor ve 500ml’ye kadar kahve hazırlamanıza olanak veriyor. 

Polipropilen Plastik (PP) Nedir? Gıda ile teması Uygun mudur?
Polipropilen (PP), sıcak ve soğuk gıda temasına uygun bir malzemedir. Yoğurt kapları, plastik saklama kapları gibi günlük hayatta kullandığımız birçok ürün bu malzemeden üretilmektedir. PP plastik FDA (Food and Drug Administration - Amerika Birleşik Devletleri Gıda ve İlaç Bakanlığı) tarafından gıda ile temas için güvenli olarak onaylanmıştır. Avrupa Birliği Mevzuatlarına da uygundur. Polipropilen Tüketiciler için sağlık riski oluşturmaz ve temas halinde bulundukları gıdayla, kaynar su ile kullanılması halinde bile hiçbir şekilde etkileşime geçmez.

Detaylı Bilgi
Hario V60 dripper’ı özel yapan en önemli şey ise iç yüzeyindeki kıvrımlı kanallar. Bu kanallar sayesinde kahve dripper’ın bütün yüzeyinden değil de çıkıntılarla buluştuğu noktalardan bir miktar hava ile birleşerek süzülüyor. Alt daireye 3 eşit şekilde yerleştirilmiş kanallar ise kahveniz kupa ya da termosunuza dolarken içerideki havanın sıkışmadan tahliye edilmesini sağlıyor. Hario V60 Dripper özel kâğıt filtresi ile, kahvede istenmeyen lezzetlere sebebiyet veren bazı yağları da süzerek en saf haliyle kahve tadına erişmenizi sağlıyor. Konik filtre olduğu için kahve içeceğiniz cup’a veya range server’a tek noktadan akıyor.

Hario V60’ın sadece bir fincan ağırlığında olması, ufak hacimli ve kolay temizlenebilir olması da mutfağında koca bir makineye yer açmak istemeyenler için V60 dripper’ı ideal bir çözüm haline getiriyor. Seyahatlerine kahve keyiflerini de birlikte götürmek isteyenler içinse en iyi alternatiflerden biri. Doğrudan mug, fincan, bardak veya termos üstüne demleme yapabilmesi ise oldukça pratik. Kahve.com ürünleri arasında yer alan Range Server gibi diğer Hario ekipmanları ile de uyumlu bir tasarıma sahip. Bu sayede dilerseniz bir demleme setini parça parça kendi zevkinize göre kurabiliyorsunuz.

Özellikler
Polipropilen malzemeden üretilmiş dripper
Polipropilen malzemeden üretilmiş ölçme kaşığı 
60 derece açı ve özel kanallardan oluşan tam konik tasarım
Konik yapısı sayesinde tek noktadan ve eşit süzülme
Ölçüler: Genişlik 137 mm, Derinlik 116 mm, Yükseklik 102 mm
Ölçü kaşığı kapasitesi: Maksimum 12 gram (8 ve 10 gram çizgileri)
Ağırlık: yaklaşık 110 gram
Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun
Renk: Beyaz
Boyut: 02 

Pakette ne var
Hario V60 Beyaz Polipropilen malzemeden üretilmiş Plastik Dripper No 2
10-12 gram işaretli Polipropilen malzemeden üretilmiş kahve ölçeği
Kullanım kılavuzu

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Diğer kargo acentelerinden size en yakın olanını seçebilir ya da ek bir ücret talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişin Teslim Alınması: 
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Coffee Plus Roastery'den -www.coffeeplus.com.tr- yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde ve mail olarak gönderilen e-faturanın [email protected]'ye beraber gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.coffeeplus.com.tr’ye kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili e-posta - [email protected] - adresinden veya web sayfasında yer alan  destek hattından www.coffeeplus.com.tr müşteri hizmetlerine bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade kargonuz için 5 TL kargo bedeli kesilip, geri kalan tutar hesabınıza iade edilecektir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.

  • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda - paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
  • İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde Fındıklı Mh. Ataman Cd. Sarmaşık Sk. No:91/B Maltepe / İstanbul iade adresine göndermelisiniz.
  • www.coffeeplus.com.tr’ye sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Fatura arka yüzünde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir veya değişim gerçekleşir.
  • İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Adres: Fındıklı Mh. Ataman Cd. Sarmaşık Sk. No:91/B Maltepe / İstanbul

  • Stok Durumu: Stokda Var
  • Model: Hario V60 02 Dripper
85,00TL