Menu
Your Cart

DEMLEME EKİPMANLARI

Tutacağı, su yolu ve tabandaki ekstra ağırlığı ile sıcak suyun akışını kontrol etmeye imkan sağlayan Hario V60 Buono Kettle, mükemmel kahveyi hazırlamanızdaki en büyük yardımcılarınızdan. V60, Chemex ve Syphon demlemeler, en sık kullanıldığı yerlerdir...
450,00TL
Hario Drip Pot Ahşap Boyunlu 3 Cup kullanarak daha yoğun aromalı ve daha lezzetli kahvelere kavuşacaksınız. Pot ekipmanında yer alan filtre beziyle kahvelerin daha yavaş ve daha sakin demlenir, uzun sürede demlenen kahveniz daha doygun aromalı ve tat olarak daha güçlü olur...
450,00TL
Hario v60 Dripper son dönemde nitelikli kahvecilikle birlikte yıldızı parlayan bir ürün. Bunun çok geçerli sebepleri var. Dizaynındaki inovatif yaklaşımı, demleme esnasında özelleştirme sağlaması birbirinden farklı birçok reçete oluşturulabilmesine olanak veriyor. Bu da kahvede çok farklı tatların a..
85,00TL
Evde espresso keyfi yaşamanın en kolay yolu olan moka cezve ile kahvenizi hiç uğraşmadan hazırlayabilirsiniz. Temizlemesi ve sökmesi kolaydır. Alüminyum döküm malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanmaz, sadece su ile temizleyiniz. 3 parçadan oluşur; su konulan alt hazn..
100,00TL
Barista Dijital Ölçme, Kalite. Kullanım ve ölçme hassasiyeti var4 farklı yönden tartım modunu destekler: gram, mililitre, ons ve pound, 3 kg kapasiteli ve tam 0.1 g artışlarla okur.Özellikler:Boyutlar: 130mm x 190mm x 28mmÖlçek ve Zamanlayıcı: "Kahve ve sıcak su miktarı" ve "ekstraksiyon süresi" ayn..
300,00TL
VCSD-02RHario V60 02 Kahve demleme seti Hario kalitesi ve güvencesiyle size yeni bir başlangıç yaptırıyor. Kahve demlemeye başlangıç için doğru bir set üründür gerekli ekipmanlar set içinde yer alır. Kahvenin tüm inceliklerini ve doğru yapılışını keşfedeceksiniz..
220,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)