Menu
Your Cart
Coffee Plus
Taze Kavrulmuş Kahve
Sipariş Ver İletişim
Coffee Plus
Taze Kavrulmuş Kahve
Sipariş Ver İletişim
Bütün Siparişlerinizde Kargo Ücretsizdir.
Bahar mevsiminde toplanan Japon Beyaz çayı, Lime ve Çilek notalarıyla birleşti. Tazeleyici meyvemsi tadıyla Thèrapie ruhunuza çok iyi gelecek...İçinde..
45,00TL
Naneli Yeşil çay, Fas’ın en önemli kültürel sembollerinden biridir. Moroccan Mint sizi bu kültür ile tanıştıracak. Her yudumda kendinizi daha canlı ve..
45,00TL
Ihlamurun yumuşaklığına, Kuşburnunun sağlık ve enerji dolu dokunuşları eklendi. Midsommar vazgeçilmez lezzetleriniz arasında yerini alacak...İçindekil..
45,00TL
Afrika'da yetişen ve meyvelerin kralı olarak bilinen Mango meyvesi, Yeşil çayla harmanlanınca ortaya bir lezzet şöleni çıktı. Bu tropikal tat gününe r..
45,00TL
Yeşil çayın sihirli dokunuşu ile ferahlatıcı Lemongrass bitkisinin harmanı olan Detox,size her yudumda daha hafif ve tazelenmiş hissettirecek...İçinde..
45,00TL
Yeşil Çayı sizin için daha lezzetli bir hale getirdik. Ve karşınıza Birbirini mükemmel dengeleyen bir harman ile karşınızdayız; Yeşil çay ve yaban mer..
45,00TL
Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak bir siyah çay harmanı ile karşınızdayız. Kakaonun topraksı tadı ve siyah çayın yumuşak içimi, tatlı vanilya not..
45,00TL
Baharatlı çay yani Chai Masala Hindistan kültüründe önemli bir yere sahiptir. Seylan çayı ve Tarçın dokunuşlarıyla yüksek antioksidan içerikli Chai Ma..
45,00TL

Taze Kavrulmuş Kahve

Coffee Plus Roastery, kahvenin batıya yolculuğunda vesile ve köprü görevi yapmış ülkemiz topraklarında en iyiyi hedefle yola çıkmış butik bir kahve üreticisidir.

Bünyesinde yarattığı markaların yanı sıra, irili ufaklı bir çok kafe, otel ve restorana private label üretim yapan firmamız, 2016 yılından itibaren kendi kulvarında emin adımlarla ilerlemektedir.

Haberler