Menu
Your Cart

Haftanın Ürünleri

C vitamini içeriği yüksek olan Hibiskus ve Zencefilin eşsiz ahengi Kuşburnunun ekşiliği ile buluştu. Boost-Up canlandırıcı etkisi ile size yeni bir tat deneyimi sunacak...İçindekiler: Hibiskus, Elma, Zencefil, Kuşburnu..
45,00TL
Baharatlı çay yani Chai Masala Hindistan kültüründe önemli bir yere sahiptir. Seylan çayı ve Tarçın dokunuşlarıyla yüksek antioksidan içerikli Chai Masala harmanı oluşturduk. Doğal bir şekilde güçlenmeye hazır ol.İçindekiler: Seylan Çayı, Bergamot, Zencefil, Tarçın, Pembe Karabiber, Portakal Kabuğu,..
45,00TL
Chemex mükemmel bir kahve için basit ve uygun bir kahve demleme tekniğidir. Uygun derecede öğütülmüş, yüksek kalitede taze kahve, temiz ekipman, doğru şekilde dökülen uygun ısıdaki sıcak su bu demleme tekniğinin anahtarıdır...
600,00TL
Tutacağı, su yolu ve tabandaki ekstra ağırlığı ile sıcak suyun akışını kontrol etmeye imkan sağlayan Hario V60 Buono Kettle, mükemmel kahveyi hazırlamanızdaki en büyük yardımcılarınızdan. V60, Chemex ve Syphon demlemeler, en sık kullanıldığı yerlerdir...
450,00TL
Hario Drip Pot Ahşap Boyunlu 3 Cup kullanarak daha yoğun aromalı ve daha lezzetli kahvelere kavuşacaksınız. Pot ekipmanında yer alan filtre beziyle kahvelerin daha yavaş ve daha sakin demlenir, uzun sürede demlenen kahveniz daha doygun aromalı ve tat olarak daha güçlü olur...
450,00TL
Kalita Bardaklık Filtre Kağıdı ile artık ekipmanlara ihtiyacınız yok! Tek ihtiyacınız olan su, kahve, kupa ve bardarlıklı filtre kağıdı. Hazır kahveler ve makine kahvelerini sevmiyorsanız, geleneksel filtreleme yönteminizle, daha fazla ekipmana ihtiyacınız olmadan lezzetli kahveler&nb..
50,00TL
Güneşli havasıyla bilinen İspanya'nın Bask Bölgesi’nde yetişen yoğun aromalı ve keskin kokulu Misket limonu, ferahlatıcı Mint notası ile buluştu. Bu ferahlık ruhunuzu tazeleyecek...İçindekiler: Misket Limonu, Limon Otu, Mint Elma..
45,00TL
Evde espresso keyfi yaşamanın en kolay yolu olan moka cezve ile kahvenizi hiç uğraşmadan hazırlayabilirsiniz. Temizlemesi ve sökmesi kolaydır. Alüminyum döküm malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanmaz, sadece su ile temizleyiniz. 3 parçadan oluşur; su konulan alt hazn..
100,00TL
Unutulmaz gecelere dönüşen büyülü yaz günlerini hatırlayın ananas ve hibiskusun eşsiz uyumu sizi o güzel yaz akşamlarına götürecek. Yüzünüzde oluşacak o kocaman gülümseye hazırlıklı olun.İçindekiler: Elma, Limon Çimi, Hibiskus, Ananas, Kuşüzümü, Portakal Kabuğu, Doğal Aroma ..
45,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)