Vanilya ilkshake Ve Smoothie Tozu 1000 Gr

Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firması, Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Söz konusu teslimat il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır. Diğer kargo acentelerinden size en yakın olanını seçebilir ya da ek bir ücret talep edilerek yapılabilmektedir.

Siparişin Teslim Alınması: 
Siparişiniz adresinize kargo kuryesi ile ulaştığında, lütfen teslim almış olduğunuza dair imzalamadan önce kargonuzu kargo görevlisinin yanında inceleyiniz. Üründe ezilme, tahribat, vs. bulunması durumunda yanında kolinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir.

Bu tutanak ile birlikte ürünü / ürünleri faturaları ile birlikte sorununuzu anlatan not ve kargo görevlisine hazırlattığınız tutanak ile birlikte geri göndermeniz gerekir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

Coffee Plus Roastery'den -www.coffeeplus.com.tr- yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürünü değiştirebilir ya da para iadesi talep edebilirsiniz. Ürününüz size teslim edildikten sonra 14 gün boyunca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için; ürünün kullanılmamış gönderildiği gibi kutusunda, paketinde ve mail olarak gönderilen e-faturanın [email protected]'ye beraber gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez. Memnun kalmadığınız bir ürünü www.coffeeplus.com.tr’ye kolayca iade edebilirsiniz. İade talebinizle ilgili e-posta - [email protected] - adresinden veya web sayfasında yer alan  destek hattından www.coffeeplus.com.tr müşteri hizmetlerine bilgi verdikten sonra ürününüzü size belirtilen kargo ile geri gönderebilirsiniz. İade kargonuz için 5 TL kargo bedeli kesilip, geri kalan tutar hesabınıza iade edilecektir. İade etmek istediğiniz ürün bize ulaştığında birimimiz tarafından değerlendirilir. İadeniz gerçekleştiğinde size bilgisi iletilir.

  • Ürününüzü, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
  • İade etmek istediğiniz ürün, faturasıyla, orijinal kutusunda - paketinde, kullanılmamış, yeniden satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olmalıdır.
  • İade talebinde bulunduğunuz ürünü orijinal faturasıyla, eksiksiz şekilde Fındıklı Mh. Ataman Cd. Sarmaşık Sk. No:91/B Maltepe / İstanbul iade adresine göndermelisiniz.
  • www.coffeeplus.com.tr’ye sadece yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ürünlerin iadesi yapılır. Fatura arka yüzünde iade sebebini belirttiğiniz ya da değişim talebinde bulunduğunuz takdirde, ürün bedeli hesabınıza iade edilir veya değişim gerçekleşir.
  • İade kargonuz bize ulaştığında, tarafımızdan incelenir. İptal edilen siparişlerinizin tutarı, ödeme yaptığınız kredi kartına ya da banka hesabına iade edilir. İadenizin ekstrenize ya da hesabınıza yansıması, bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Adres: Fındıklı Mh. Ataman Cd. Sarmaşık Sk. No:91/B Maltepe / İstanbul

Vanilya ilkshake Ve Smoothie Tozu 1000 Gr

Vanilya Kahve Milkshake ve Smoothie Tozu   Yaklaşık 300 ml. süte, yaklaşık 35 gram Vanilya Milkshake ve Smoothie Tozu ve 6-10 adet buz ekleyip blender yardımı ile ürünü hazırlayabilirsiniz. Vanilya Milkshake ve Smoothie Tozu 1000 gramlık kutudadır ve her kutu içerisinden bir adet ölçü kaşığı çıkmaktadır.

Ölçü kaşıkları bir seferde yaklaşık 15 gram Vanilya smoothie tozu almaktadır. 

Vanilya Smoothienizi hazırlarken 2 ölçü kaşığından bir miktar fazla tozu süte eklemeniz yeterli olacaktır. 

Ürün kutularının çevrilerek açılıp kapanan kapaklara sahip olması nem alıp tortulaşmasını engellemektedir ve pratik bir kullanım için elverişlidir.

Ücretsiz Kargo

Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartlarıyla ödeme imkanı.

  • Ürün Kodu: Vanilya
  • Stok Durumu: 1
  • 45,00TL
Çikolata Kahve Milkshake ve Smoothie Tozu   Yaklaşık 300 ml. süte, yaklaşık 35 gram Çikolata&nb..
45,00TL
Vanilya Frappe Tozu   Yaklaşık 300 ml. süte, yaklaşık 35 gram Vanilya Frappe Tozu ve ..
45,00TL
Variety Heirloom  Processing : NaturalRakım: 1600Tadım Notları: Şeftali, kayısı, ağızda ka..
64,00TL 58,00TL
Koni şeklindeki bu pour-over filtre, üstün bir kahve deneyimi sunmak için V60 serisi pour-over kahve..
45,00TL
Arabica türü kavrulmuş çekirdek kahveTadım notları: Elma, bal, çikolata, kirazYetiştiği irtifa: 1800..
67,00TL 49,00TL
Karpuz  Frappe Tozu   Yaklaşık 300 ml. süte, yaklaşık 35 gram Karpuz  Frapp..
45,00TL
Çikolata Frappe Tozu   Yaklaşık 300 ml. süte, yaklaşık 35 gram Çikolata Frappe Tozu ve 6-10 ade..
45,00TL
Kahve Cinsi: Arabica - CastilloProcessing WastedHasat: Elle ToplamaYetişme Yüksekliği:  1500-17..
55,00TL 45,00TL
Tadım notları: Karamel, fındık, bitter çikolataBölge: Sào paulo/paranaÇiftlik: Capric..
64,00TL 48,00TL