Menu
Your Cart

Ekipmanlar

7 saat sıcak tutma kapasitesiyle, nitelikli piston contalı, destekli sızdırmaz süzgeçe sahip french press özellikli termos.– 7 saat sıcak tutma– Nitelikli piston conta– Destekli sızdırmaz süzgeç..
155,00TL
Hario v60 Dripper son dönemde nitelikli kahvecilikle birlikte yıldızı parlayan bir ürün. Bunun çok geçerli sebepleri var. Dizaynındaki inovatif yaklaşımı, demleme esnasında özelleştirme sağlaması birbirinden farklı birçok reçete oluşturulabilmesine olanak veriyor. Bu da kahvede çok farklı tatların a..
85,00TL
Paslanmaz çelik çift duvar vakumlu kompakt Thermavac™ yalıtım, içeceklerinizi 3 saat sıcak, 5,5+* soğuk tutarLeak LockTM teknolojisi ile %100 sızdırmaz kapak ve kilitleme mekanizması.Çoğu ofis ve ev tipi kahve makinelerinin altına sığar.Cilalı çelik şeridi sayesinde, kapağı olmadan da bardak gibi ku..
125,00TL
Evde espresso keyfi yaşamanın en kolay yolu olan moka cezve ile kahvenizi hiç uğraşmadan hazırlayabilirsiniz. Temizlemesi ve sökmesi kolaydır. Alüminyum döküm malzemeden üretilmiştir. Bulaşık makinesinde yıkanmaz, sadece su ile temizleyiniz. 3 parçadan oluşur; su konulan alt hazn..
100,00TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)